Menu

Distributionslister

Her kan du se det aktuelle indhold af vores distributionslister.

 

 

 

 

Fodboldudvalget

 

fu@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

John Kaspersen

 

orient@jkasp.dk 

Micki Strømlund

 

mickistroemlund@gmail.com 

Tage Olesen

 

tage.olesen@alfalaval.com

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Ulla Peterson

 

ulla.peterson@outlook.dk 

 

 

 

Ungdomsudvalget

 

uu@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com  

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr 

Lasse Jørgensen

 

lasse123@gmail.com  

Micki Strømlund

 

mickistroemlund@gmail.com 

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Rene Hein

 

boevadt@yahoo.dk 

 

 

 

Hulen

 

hulen@orientexpressen.dk

Ulla Peterson

 

ulla.peterson@outlook.dk 

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr 

Tage Vestergaard Olesen

 

tagevestergaardolesen@gmail.com 

Lone Frantzen

 

lonfr@brondby.dk 

Per Madsen

 

71madsen@gmail.com 

Janni Olsen

 

tuller17@hotmail.com 

Martin Petersen

 

findus2610@gmail.com 

Line Borch-Børglum

 

lbrasmussen2014@gmail.com

 

 

 

Webmaster

 

webmaster@orientexpressen.dk

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

John Kaspersen

 

orient@jkasp.dk

Kevin Nielsen

 

carlsro.kn@gmail.com 

Casper Skræm

skraemfu@gmail.com

Micki Strømlund

 

mickistroemlund@gmail.com

Lasse Jørgensen

 

lasse123@gmail.com

 

 

 

Facebook & Instagram

 

facebook@orientexpressen.dk

Micki Strømlund

 

mickistroemlund@gmail.com

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Lasse Jørgensen

 

lasse123@gmail.com  

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

 

 

 

Banko Holdet

 

banko@orientexpressen.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Mette Bols Skræm

 

mette@skraem.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Ulla Peterson

 

ulla.peterson@outlook.dk

Martial Mounaix

 

mounaix84@hotmail.com

Tage Vestergaard Olesen

 

tagevestergaardolesen@gmail.com

 

 

 

Dommere

 

dommer@orientexpressen.dk

Jan Poulsen (koordinator)

 

fam.j-poulsen@post.tele.dk

Lars T. Larsen

 

brandmand11@gmail.com

Martin Kofod Petersen

 

findus2610@gmail.com

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk

 

 

 

Trænere & Ledere Dame Senior

 

tlds@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere Herre Senior

 

tlhs@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

Thomas Nebra

 

nabra3@gmail.com

Nicklas Bauditz 

 

nb@brdrkjaer.dk

Bo Rasmussen 

 

bo.rasmussen.br@gmail.com

Daniel Rank Simonsen 

 

dani541@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere Oldgirls

 

oldgirls@orientexpressen.dk

Charlotte Strømlund

 

charlottestroemlund@gmail.com

Lone Frandsen

 

lonfr@brondby.dk

Jan Poulsen

 

fam.j-poulsen@post.tele.dk

Finn Christensen

 

fc@bacbera.dk

 

 

 

Trænere & Ledere Ungdom

 

tlu@orientexpressen.dk

Træner/Leder Børne Fodbold

 

tlbf@orientexpressen.dk

Træner/Leder Dame Ungdom

 

tldu@orientexpressen.dk

Træner/Leder Herre Ungdom

 

tlhu@orientexpressen.dk

 

 

 

Trænere & Ledere Dame Ungdom

 

tldu@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i pigesetup U6-U10

 

tlpigesetup@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 07-08

 

tl08-07piger@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg Piger 02-06

 

tl03-04-05-06piger@orientexpressen.dk

 

 

 

Trænere & Ledere Pige Setup U6 - U10 Piger

 

tlpigesetup@orientexpressen.dk

Tommy Due Olesen

 

tommy.due.dk@mail.dk

Susanne Mounaix

 

sdm@prinfoparitas.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Charlotte Strømlund

 

charlottestroemlund@gmail.com

Ditte Kuhlmann

 

dittekuhl@jubii.dk

Louise Bagge Nielsen

 

louise_bagge@hotmail.com

Micki Strømlund

 

Mickistroemlund@gmail.com

Mikala Tvile

 

mikala_nielsen@hotmail.com

 

 

 

Træner & Leder U11+12 Piger

 

tl08-07piger@orientexpressen.dk

Tobias Barnkob

 

barnkob@hotmail.com

Ole Lelund

 

olelelund@gmail.com

 

 

 

Træner & Leder U13 +15 Piger

 

tl03-04-05-06piger@orientexpressen.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Per Madsen

 

71madsen@gmail.com

 

 

 

Træner & Leder Herre Ungdom

 

tlhu@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2003-04-05

 

tl03-04-05@orientexpressen.dk 

Trænere & Ledere i årg 2006

 

tl06@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2007

 

tl07@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2008-09

 

tl08-09@orientexpressen.dk 

 

 

 

Træner & Leder Børne Fodbold

 

tlbf@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere pigesetup

 

tlpigesetup@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere Smølfebold

 

tl14@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2013

 

tl13@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2012

 

tl12@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2011

 

tl11@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2010

 

tl10@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2008-09

 

tl08-09@orientexpressen.dk 

 

 

 

Trænere & Ledere Smølfebold

 

tl14@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U6 - 2013

 

tl13@orientexpressen.dk

Toke Lehn Hybel

 

tokehybel@hotmail.com

Morten Nyholm

 

morten.nyholm@foetex.dk

Julie Mai Mortensen

 

juliemaiolesen@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U7 - 2012

 

tl12@orientexpressen.dk

San Somogyi

 

soccersomogyi@yahoo.com 

Lasse Konieczny Minck

 

lasseminck@hotmail.com

Thomas Holst

 

thomas@thomasholst.dk

 

 

 

Trænere & Ledere U8 - 2011

 

tl11@orientexpressen.dk

Malik Elmelund

 

malik.heilmann@gmail.com

Mia Elmelund

 

m.elmelund@gmail.com

Jakob Kyndby

 

jacob@kyndby.dk

Mark Pedersen

 

mark.pedersen11@hotmail.dk

 

 

 

Trænere & Ledere U9 - 2010

 

tl10@orientexpressen.dk

Tina Søgaard

 

2008tso@gmail.com

Thomas Tønner Niebling

 

lindus_18@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U10 - 2009

 

tl09@orientexpressen.dk 

Jonas Børglum

 

jboerglum@gmail.com

Tasha Henriksen

 

tashahendriksen@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U11 - 2008

 

tl08@orientexpressen.dk 

Dennis Remdrup

 

dennisremdrup@gmail.com

Christina Kongebro Nielsen

 

kongeolsen@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U12 - 2007

 

tl07@orientexpressen.dk

Martin Petersen

 

findus2610@gmail.com

Martin Filipsen

 

Filipsen1974@gmail.com

Christina Frederiksen

 

chrisbangf@gmail.com

Sandra Vilhof

 

scv75@hotmail.com

Brian Danielsen

 

brian130668@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U13 - 2006

 

tl06@orientexpressen.dk

Janni Ystrøm

 

janniogdennis@hotmail.com

Mette Lüth

 

orientholdsport@gmail.com

Ken Buntzen

 

fam.buntzen@mail.dk

Kjeld Jønssson

 

kjeldj@hum.ku.dk

Søren Rasmussen

 

soren.rasmussen@choice.dk 

 

 

 

Trænere & Ledere U14/16 - 2003-2005

 

tl03-04-05@orientexpressen.dk

Rene Hein

 

boevadt@yahoo.dk 

Anja Sunwell

 

anja@klugee.dk 

 

 

 

Trænere & Ledere U17/18 –2001-2002

 

tl01-02@orientexpressen.dk

Thomas Nebra

 

nabra3@gmail.com

Daniel Rank Simonsen 

 

dani541@hotmail.com