Menu

U12 Piger - StillingU13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 HB Køge Pigetalent 10 9 0 1 27
2 BSF 10 6 0 4 18
3 Orient GI 9 4 2 3 14
4 Greve Fodbold 10 3 3 4 12
5 Albertslund IF 10 2 3 5 9
6 AIK 65 Strøby Fodbold 9 0 2 7 2

U12 Piger - StillingIndendørs U13 piger (08) håndboldmål B • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AIK 65 Strøby Fodbold 0 0 0 0 0
2 Fremad Valby 0 0 0 0 0
3 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
4 Orient GI 0 0 0 0 0
5 Slangerup & Omegn IF 0 0 0 0 0

U12 Piger - StillingIndendørs U13 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Faxe BK (1) 0 0 0 0 0
2 Faxe BK (2) 0 0 0 0 0
3 Frederiksværk Fodbold Klub 0 0 0 0 0
4 Orient GI 0 0 0 0 0
5 Slangerup & Omegn IF 0 0 0 0 0

U12 Piger - StillingVinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Albertslund IF 0 0 0 0 0
2 FB 0 0 0 0 0
3 Fremad Valby 0 0 0 0 0
4 Greve Fodbold 0 0 0 0 0
5 HIK 0 0 0 0 0
6 Orient GI 0 0 0 0 0

U12 Piger - KampprogramU13 Piger 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 2

August 2020

Orient GI
8 - 4
Hjemme
Islev Skole

BSF

Albertslund IF
3 - 0
livescore
Ude
Albertslund Stadion

Orient GI

HB Køge Pigetalent
6 - 1
livescore
Ude
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark

Orient GI
September 2020

Orient GI
3 - 2
Hjemme
Islev Skole

AIK 65 Strøby Fodbold

Greve Fodbold
0 - 0
livescore
Ude
Greve Idræts Center

Orient GI

BSF
2 - 3
livescore
Ude
Ballerup Idrætspark

Orient GI

Orient GI
2 - 2
livescore
Hjemme
Islev Skole

Albertslund IF
Oktober 2020

Orient GI
4 - 5
livescore
Hjemme
Islev Skole

HB Køge Pigetalent

Orient GI
2 - 1
livescore
Hjemme
Rødovre Stadion Kunst

Greve Fodbold

AIK 65 Strøby Fodbold
31. okt
Kl. 10.00
Ude
Strøbyhallen

Orient GI

U12 Piger - KampprogramIndendørs U13 piger (08) håndboldmål B • Pulje 1

November 2020

Orient GI
22. nov
Kl. 11.10
Hjemme
Strøby-hallen

Slangerup & Omegn IF

AIK 65 Strøby Fodbold
22. nov
Kl. 11.30
Ude
Strøby-hallen

Orient GI

Hørsholm-Usserød IK
22. nov
Kl. 11.50
Ude
Strøby-hallen

Orient GI

Orient GI
22. nov
Kl. 12.20
Hjemme
Strøby-hallen

Fremad Valby
December 2020

Slangerup & Omegn IF
6. dec
Kl. 11.10
Ude
Strøby-hallen

Orient GI

Orient GI
6. dec
Kl. 11.30
Hjemme
Strøby-hallen

AIK 65 Strøby Fodbold

Orient GI
6. dec
Kl. 11.50
Hjemme
Strøby-hallen

Hørsholm-Usserød IK

Fremad Valby
6. dec
Kl. 12.20
Ude
Strøby-hallen

Orient GI

U12 Piger - KampprogramIndendørs U13 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1

November 2020

Faxe BK (2)
22. nov
Kl. 11.10
Ude
Taastrup Idrætshaller

Orient GI

Orient GI
22. nov
Kl. 11.40
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Faxe BK (1)

Orient GI
22. nov
Kl. 12.10
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Slangerup & Omegn IF

Frederiksværk Fodbold Klub
22. nov
Kl. 12.30
Ude
Taastrup Idrætshaller

Orient GI
December 2020

Orient GI
6. dec
Kl. 09.10
Hjemme
Bjørnehøjhallen

Faxe BK (2)

Faxe BK (1)
6. dec
Kl. 09.40
Ude
Bjørnehøjhallen

Orient GI

Slangerup & Omegn IF
6. dec
Kl. 10.10
Ude
Bjørnehøjhallen

Orient GI

Orient GI
6. dec
Kl. 10.30
Hjemme
Bjørnehøjhallen

Frederiksværk Fodbold Klub

U12 Piger - KampprogramVinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 • Pulje 2

November 2020

Greve Fodbold
14. nov
Kl. 10.15
Ude
Greve Idræts Center

Orient GI

Orient GI
29. nov
Kl. 12.00
Hjemme
Rødovre Stadion Kunst

Fremad Valby
December 2020

HIK
13. dec
Kl. 14.00
Ude
Kunst, HIK

Orient GI
Januar 2021

Albertslund IF
9. jan
Kl. 10.00
Ude
Albertslund Stadion Kunstgræs

Orient GI

Orient GI
31. jan
Kl. 12.30
Hjemme
Rødovre Stadion Kunst

FB
Februar 2021

Orient GI
7. feb
Kl. 11.30
Hjemme
Rødovre Stadion Kunst

Greve Fodbold

Fremad Valby
13. feb
Kl. 10.30
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

Orient GI
Marts 2021

Orient GI
7. mar
Kl. 12.00
Hjemme
Rødovre Stadion Kunst

HIK

Orient GI
14. mar
Kl. 10.00
Hjemme
Rødovre Stadion Kunst

Albertslund IF

FB
20. mar
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Orient GI